Wrześniowy Zjazd Stowarzyszenia

21-23.09.2023

Spotkanie wrześniowe nieco różniło się od wcześniejszych spotkań. A to dlatego, że do stałego tematu naszego jakim jest WARSZTAT, dodaliśmy wystąpienia naszych agentów. Agnieszka Karczmarczyk, Joanna Ligierska-Sadło, Jarek Nąckiewicz i Michał Lebiest, wprowadzili nas w tematy pracy z klientem poprzez serwis jego polis, organizację i zarządzaniem czasem pracy, Social Media w sprzedaży i to co bardzo ważne, a najczęściej zapominane…rola Grupy i Mentora.


Do grona certyfikowanych agentów dołączyli Krystyna Roczek i Adam Stefański. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy.


Ale to nie wszystko…


Kolejną nowością był nowy rodzaj wystąpień publicznych…poprzeczka zdecydowanie w górę! Ponieważ wychodząc na środek nasi agenci zdecydowanie pokazują klasę i to, że potrafią występować publicznie, dlatego też wystąpienia utrudniamy. Dwie, trzy osoby a nawet cała grupa, która ma 30 sek. aby znaleźć temat i go zaprezentować. Nie dość, że fajna zabawa, to kreatywność i aktorstwo na najwyższym poziomie.


Jak to pisali agenci na podsumowanie…”Jeden z najfajniejszych zjazdów”…całą ciężką pracę i zakończenie lata omówiliśmy przy wspólnym ognisku, co też pokazało jak bardzo zżyci jesteśmy.


© 2023. Bezpieczna Perspektywa. All Rights Reserved. |Nasza polityka prywatności