Super Zjazd

01.06.2023

To było wielkie wydarzenie! Niespełna 200 osób na Sali, 8 godzin pracy i energia, która utrzymywała się cały dzień. Mimo, że było bardzo intensywnie, wszyscy dzielnie wytrwali do końca. Słuchali uważnie, aktywnie brali udział. Prelegenci dali z siebie wszystko, było i dużo humoru, dużo warsztatu, pomysłów i wskazówek.


Konferencję poprowadził Damian Zawadzki, który jest absolutnym Mistrzem zarówno jako konferansjer jak i prelegent. Agenda spotkania, wystąpienia prelegentów ich tematy wystąpień, wszystko bardzo poukładane.


Na scenie poza Damianem Zawadzkim wystąpili Agnieszka Borkowska z tematem wysokich sum ubezpieczenia dla klientów, Łukasz Ciszek, który mówił o umowach dodatkowych i ich ważności w polisach naszych klientów. Pierwszy

panel wystąpień zakończył swoim wystąpieniem Bogdan Boczek, który opowiedział o Stowarzyszeniu, o naszej pracy, o grupach szkoleniowych, czyli o tym jak pracujemy.


Drugi panel rozpoczął nasz Mentor Ryszard Zawadzki, na którego wystąpienie czekali wszyscy goście Konferencji. Oczywiście wystąpienie petarda! A Mentor w swoim żywiole. Kolejny prelegent to Patrycja Ufniarz,

której wystąpienie dotyczyło zwrotów, zdań i haseł wykorzystywanych w sprzedaży.


Po dłuższej przerwie na networking i lunch rozpoczął się trzeci panel, w którym prelegenci Janusz Lortz, Jarek Nąckiewicz, Joanna Jadach i Joanna Ligierska-Sadło, w prezentacjach „Jak mówić aby nas słuchano”, „Warsztaty z telefonowania”, „Zamknięcie spotkania” i jak pracować kiedy nie mam bazy klientów.


Ostatni panel zachwycił wszystkich, wiecie dlaczego? Bo to były warsztaty…Warsztaty, czyli uwielbiane przez wszystkich „gorące krzesła”, gdzie przez całą salą (200 osób) doświadczeni i młodzi agenci pokazali, jak to

w rozmowie z klientem powinno wyglądać. Wielkie brawa dla Agnieszki Ignaczak, Patrycja Ufniarz, Kasi Faliszek i Michała Lebiest.


Oczywiście nie można pominąć Braw dla Damiana I Ryszarda Zawadzkich, którzy poprowadzi ten panel warsztatowy wspólnie, pokazując jak radzić sobie z obiekcjami klientów, jak rozmawiać jak zadzwonić.

Krótko mówiąc Konferencja dla każdego agenta, bo każdy wyniósł coś dla siebie. Czy to młody stażem agent czy z doświadczeniem, dla każdego coś dobrego.


A teraz….a teraz zaczynamy czerwiec, i cel nasz to praca.


Zapraszamy na czerwcowy zjazd Stowarzyszenia Doradców Bezpieczna Perspektywa 23-24.06.2023


ukłony


© 2023. Bezpieczna Perspektywa. All Rights Reserved. |Nasza polityka prywatności