Świąteczny Zjazd Stowarzyszenia Doradców Bezpieczna Perspektywa

15-16.12.2023

Wyjątkowy bo świąteczny. Każdego roku grudniowe spotkanie Stowarzyszenia jest spotkaniem świątecznym. Pracujemy, umawiamy spotkania, omawiamy klientów, ale zawsze mamy chwilę, aby złożyć sobie życzenia, podsumować rok 2023, nasze sukcesy, osiągnięcia, omówić z Mentorem to co jest do poprawy, nad czym jeszcze powinnyśmy pracować, co zmienić, co ulepszyć a co wyeliminować.

Tradycyjnie zaczęliśmy pracę w czwartek. Kilka osób na sali szkoleniowej, praca, telefony, wspólne omawianie klientów. I potwierdzamy tym samym, że pracując wspólnie, wspólnie się motywujemy a nawet kontrolujemy, wspieramy i nie pozwalamy się poddać. To sprawdza się wówczas, kiedy obok ciebie są ludzie, którzy tak jak ty, chcą osiągać cele, realizować swoje plany i którzy pomimo dołków wstają i idą dalej.

Piątek i sobota były wypełnione pracą, sprzedażą, warsztatami. Jest grudzień czyli dopinany rok. O co walczymy? O członkostwo MDRT, o aspiranta MDRT, o realizację celów. Nastawienie naszych agentów jest, motywacja jest a to oznacza, że my nie obawiamy się sukcesów naszych agentów – członków Stowarzyszenia.

Wszystkim naszym członkom, naszym czytelnikom, naszym obserwatorom życzymy Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2024.

Realizujcie swoje marzenia i wyznaczajcie sobie cele. Niech Rok 2024 przyniesie wam dużo pomyślności i satysfakcji zawodowej.


© 2023. Bezpieczna Perspektywa. All Rights Reserved. |Nasza polityka prywatności