Październikowy Zjazd Stowarzyszenia "Bogaty" w Ćwiczenia

20-21.10.2023

Zjazd Stowarzyszenia był bardzo „bogaty” w ćwiczenia. Wyjeżdżamy przygotowani do pracy. Pracowaliśmy bardzo intensywnie. Po pierwsze były wystąpienia członków Stowarzyszenia. Joanna Jadach której panel dotyczył Zespołów, bardzo zachęciła do rozmów z klientami, dodając wiele pomysłów ale też motywacji aby to zrobić. Janusz Lortz, który pokazał jak przygotować się do spotkania z klientem, jego materiały / jego narzędzia pomogą każdemu agentowi poukładać spotkanie handlowe i przekazać najważniejsze spraw. Bogdan Boczek poruszył bardzo ważny temat o Pewności Siebie.

Chyba każdy z nas zdawał sobie sprawę, że czasami tej pewności brakuje, a prezentacja Bogdana też pokazała

agentom nad czym pracować, co wzmacniać, a co wyciszać aby wypracować sobie tą pewność siebie.


Aby podsumować Zjazd, w sobotę Damian Zawadzki powtórzył 10 kroków spotkania handlowego. To tak krótko mówiąc, zbiór najważniejszych elementów rozmowy handlowej. To dobre powtórzenie przed spotkaniem, to przede

wszystkim poukładania rozmowy handlowej, cenne dla agentów bo jest usystematyzowanie pracy i przygotowania do rozmowy handlowej.


A teraz przed nami….Konferencja 23.11.2023. Obserwujcie nas w mediach społecznościowych, tam na bieżąco będziemy was informować o szczegółach Konferencji.


Bilety na Konferencję i agenda są dostępne na stronie:


https://konferencja.akademiaubezpieczen.eu/

 

Do zobaczenia 23.11.2023 na Konferencji


© 2023. Bezpieczna Perspektywa. All Rights Reserved. |Nasza polityka prywatności