Konferencja „Sztuka sprzedaży i filozofa przyszłości”

24-25.11.2023

Największe wydarzenie w branży ubezpieczeń! Przeszło 200 osób na Sali, napięta agenda, dziewięciu prelegentów, osiem godzin szkolenia, różnorodność tematów.  A co no to uczestnicy?

  • Super tematy. Czułam, jakby wszystko mnie dotyczyło
  • Jak ja się cieszę, że przyjechałam. Teraz wiem, że chcę być członkiem MDRT
  • Ale wy dajecie inspiracji
  • Skąd bierzecie tyle energii?
  • Chcę z wami współpracować! To moja droga

To tylko niektóre opinie. Ale jesteśmy dumni z tego wydarzenie. Nasi prelegenci stanęli na wysokości zadania, było dużo merytoryki, ale też dużo uśmiechu. I pomimo zmęczenia wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Ale to nie był koniec. Następnego dnia zaczęliśmy dwudniowe warsztaty, w których wzięło udział 80 agentów! Warsztaty sprzedażowe zdecydowanie zaskoczyły wiele osób, sposób rozmowy z klientem, luz na spotkaniu, idea ubezpieczenia i to z jaką chęcią agenci wychodzą na tzw. „gorące” krzesła.

Sobota to nie był luz na Sali. To nie dzień wolny, to nie wykłady. To warsztaty! Głośno, tłumnie, mało czasu, ale efektywnie.

„Praktyka czyni mistrza” Julian Gough. Dlatego nie poddajemy się, dlatego ćwiczymy, dlatego mimo zmęczenia dajemy z siebie wszystko.

Wracamy do domów po kilkudniowym maratonie sprzedażowym…wracamy w pełni usatysfakcjonowani. Mamy plan, mamy cel, wiemy jak, wiemy do kogo, jesteśmy zmotywowani.

O to chodziło!


© 2023. Bezpieczna Perspektywa. All Rights Reserved. |Nasza polityka prywatności