Zjazd Stowarzyszenia 24-25 czerwiec 2022

24-25.06.2022

Zdecydowanie inny Zjazd Stowarzyszenia niż dotąd. Dlaczego? Część członków Stowarzyszenia wraz z Ryszardem Zawadzki i Patrycją Ufniarz na czele polecieli do Bostonu na MDRT.

Dla całego Stowarzysznia to niezwykłe wydarzenia, bo jak wiemy, że pod naszymi skrzydłami agenci osiągają ponad przeciętne wyniki, że pod naszymi skrzydłami agenci wchodzą do światowej czołówki to duma nas rozpiera.

Zjazd Stowarzyszenia poprowadził Mentor Damian Zawadzki. Od członków wiemy, jak Mistrzowskie to spotkanie było. Złote Zasady Efektywnej Sprzedaży, które przypomniał i przybliżył Janusz Lortz, zdecydowanie uporządkowały etapy spotkania handlowego naszym agentom, ale też przypomniały i zwróciły uwagę na to co najważniejsze. Na agenta.

Ulubione przez agentów „Gorące Krzesła” też były wyjątkowe, podobno wszyscy chcieli, wszyscy się zgłaszali, każdy chciał się sprawdzić.

Czerwcowy zjazd i jego wyjątkowość to też dlatego, że do naszego Stowarzyszenia przystąpił nowy członek NIKODEM ZAWADZKI, który został nominowany Członkiem Honorowym.

Damian Zawadzki wielkie ukłony za organizację całego zjazdu, za Mistrzowskie poprowadzenie zajęć.

© 2022. Bezpieczna Perspektywa. All Rights Reserved. |Nasza polityka prywatności