Zjazd inny niż zwykle

20-21.01.2023

Pierwszy Zjazd Stowarzyszenie Doradców Bezpieczna Perspektywa, pierwszy ten regularny, comiesięczny zjazd, bo jak wiecie, w nieco węższym gronie rozpoczęliśmy Nowy Rok w Skomielnej Czarnej!

Zjazd inny niż zwykle, i nie moja opinia, ocena ale przed wszystkim naszych członków. Dlaczego? Na Sali 110 osób, wiele nowych twarzy, i tych doświadczonych agentów i tych nowych, którzy od niedługiego czasu w zespole Allianz pracują.

Tym razem pracowaliśmy na dwóch salach, w pierwszej osłuchanie, filozofia sprzedaży, gorące krzesła dla wszystkich i z wszystkimi, a w drugiej szybkie randki ubezpieczeniowe, które wprowadził Damian Zawadzki i które na stałe zagoszczą na naszych zjazdach. Bo są genialne, bo ćwiczą wszyscy, bo nikt się nie stresuje – faktem jest, że nie ma na to czasu.

Kilka opinii:

„To jest super”

„Nie mam czasu się zestresować”

„Mistrzowski pomysł”

„Czy będzie to zawsze na zjeździe?”

„Najfajniejsze ćwiczenie”

To kilka opinii naszych członków. Ale zapewniam was – wszyscy byli zachwyceni.

Oczywiście nie zabrakło też świętowania! Nagrodzeni brawami zostali aspiranci i członkowie MDRT za 2022 rok. Wszystkim życzymy powodzenia w 2023. Przyznacie sami, że start w Nowy Roku mamy naprawdę mocny, szkoda byłoby zmarnować. Jest zapał, mamy siłę, energię, wiemy dokąd zmierzamy…nic tylko iść w tym kierunku.

A już za dwa tygodnie stratuje grupa MDRT!

Do zobaczenia


© 2022. Bezpieczna Perspektywa. All Rights Reserved. |Nasza polityka prywatności