Sierpień i zakończenie lata ze Stowarzyszeniem Doradców

29-30.08.2022

„Uważaj o czym marzysz bo to się spełni” – od dawna jednym z moim marzeń zawodowych, celów…było stanąć na Sali szkoleniowej u bok moich Mentorów Ryszard Zawadzki - Ubezpieczenia i Finanse i Damian Zawadzki - Akademia Ubezpieczeń.

To właśnie teraz w sierpniu to się wydarzyło! Z mojej perspektywy … bardzo dobrze, współpraca, koordynacja, uzupełnianie się…PERFECT. 😀


Ryszard Zawadzki i Damian Zawadzki – moi drodzy Mentorzy, to, że nam się bardzo dobrze razem pracuje to wiemy, a że nam się razem bardzo dobrze szkoli to już wiemy.😇


🫵Zespół i emerytura – dwa kluczowe tematy spotkania. Dlaczego? Bo potrzeba. I nie chodzi tylko o to, że dla agentów potrzebne szkolenie, ale też dla klientów przekazanie informacji.

🫣Wg. najnowszych danych 70 % Polaków oszczędza, a to oznacza, że poziom i zainteresowania, potrzeby a pewnie i konieczności do oszczędzania wzrósł. I to bardzo dobra wiadomość jest. Dlatego my agenci, mamy obowiązek powiedzieć naszym klientom o możliwości oszczędzania. To klient wybierze jak, ale powinien wiedzieć, że u nas też można.

🎬Pakiet ubezpieczenia dla Przedsiębiorcy – Zespół – absolutne Mistrzostwo Świata! Jak my to mówimy „taniej i pełniej”. To ubezpieczenie które absolutnie uzupełnia polisy na życie, które jest, w zasadzie jedyne na rynku tak rozbudowane, a jednocześnie w bardzo przystępnej cenie.

🎯Na spotkaniu Stowarzyszenia nie zabrakło warsztatów sprzedażowych, które są naszym nieodłącznym elementem Zjazdów.


Certyfikat Stowarzyszenia otrzymali: Jolanta Szczepańska-Chabas, Sylwia Ożga i Janusz Zimowski. Wielka Brawa! Postawa godna podziwu, pomoc, wsparcie, zaangażowanie.


Ja powiem krótko, dla mnie mega energia, cały czas coś się działo, pomysły sprzedażowe.


ukłony

© 2022. Bezpieczna Perspektywa. All Rights Reserved. |Nasza polityka prywatności