Konferencja Online

25.04.2023

Jesteśmy po Konferencji online Filozofia Sprzedaży Mistrzów Ubezpieczeń, największym wydarzeniu w naszej branży!

O ile przed Konferencją mieliśmy przypuszczenia, że będzie to największe wydarzeniem bo było mnóstwo zapisów, zapytań, aktywności. Tak teraz, kiedy już jest po, możemy to napisać. Przeszło 4,5 tyś. wyświetleń! Mistrzostwo Świata. Otrzymaliśmy dużo wpisów, komentarzy, podziękowań. Mamy nadzieję, że ten nowy sposób sprzedaży, nowy sposób rozmowy z klientem, agenci jak najszybciej zastosują.

Nasza Filozofia „Sprzedaj Siebie, Sprzedaj Ideę Ubezpieczenia, Dopasuj Produkt” wzbudziło podziw, w jak prosty sposób i w minutę pokazać klientowi dlaczego powinien mieć polisę i dlaczego w jego przypadku ubezpieczenie jest niezbędne.

Apel Mentora, Ryszarda Zawadzkiego..”1000 agentów członkami MDRT z Polski. Czy to jest realne?

ZDECYDOWANIE TAK!

Zapraszamy was na Konferencję stacjonarną, która odbędzie się 01.06.2023 w miejscowości Falenty k/ Warszawy. To będzie cały dzień, 8 godzin, naszej filozofii, praktycy, najlepsi sprzedawcy, motywacja, pomysły, sprzedaż. Wszystko to, co każdy agent ubezpieczeniowy potrzebuje. Zapisy już ruszyły. Ilość miejsc ograniczona. Nie czekaj! Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś. Wspólnie podnieśmy prestiż agenta ubezpieczeniowego w Polsce.© 2023. Bezpieczna Perspektywa. All Rights Reserved. |Nasza polityka prywatności